Dag Robert Jerijervi, Nina Gade Tenvik, Emilie Rossholt og Knut Kristian Hauger i Kampanje

Kampanje satser på rekrutterings­byrå

Kampanje Media er med på oppstarten av nytt byrå: – Det er en stor og offensiv satsing på rekruttering.

Publisert

Recruiter skal bli et nytt rekrutteringsbyrå i samarbeid med Kampanje Media, som utgir bransjeavisen Kampanje.

«Erfarne rådgivere, digitale verktøy og et tett samarbeid med Kampanje Media sørger for at din virksomhet får tilgang på de mest spennende og interessante kandidatene», skriver de på egne nettsider.

Kommersiell leder i Kampanje Media, Nina Gade Tenvik, sier det ikke er så mye hun kan si på nåværende tidspunkt. 

Selskapet er fortsatt under etablering og ikke registrert i Brønnøysundsregisteret enda.

– Det er en stor og offensiv satsing på rekruttering. Det er noe vi mener det er behov for, sier hun til Medier24.

Kampanje var tidlig ute med å satse på eventer og Tenvik mener Kampanje igjen har identifisert et behov som bidrar til å utvikle virksomheten.

– Vi gjør det sammen med noen ringrever, både fra bransjen vår og fra rekrutteringsbransjen.

Enn så lenge er Marte Palm Steen med som rådgiver, og Haakon Dahl står som styreleder. Tenvik sier én rekrutterer til er på vei.

De skal komme med mer informasjon etter påske.

På nettsiden står det at samarbeidet med Kampanje Media «gir oss alltid et oppdatert innblikk i hva som skjer i bransjen».

– Hva slags samarbeid er det?

– Det kommer vi tilbake til. Det kommer til å gå tydelig fram hvordan vi samarbeider når nettsiden er oppe og står og selskapet er etablert

Har du tips til denne eller andre saker? Kontakt oss på: tips@medier24.no

Powered by Labrador CMS